Hotel Veronica

Hotel Veronica

Hotel Veronica znajduje się w miejscowości Paphos i jest niezwykle popularnym obiektem wśród gości z Polski. Wszystko za sprawą biura podróży Itaka, która kontraktuje tam sporo miejsc.

Hotel Veronica to przyjemny obiekt, systematycznie remontowany, w którym goście mogą liczyć na profesjonalną obsługę, a także czyste i przyjemne pokoje. Ogólna życzliwość powoduje, że większość turystów bardzo chwali sobie tu pobyt. Nie ma również co ukrywać, że na tle cen pobytów na Cyprze – Veronica ma bardzo często świetny stosunek jakości do ceny!

Polożenie

Dla nas był to największy atut hotelu. Jeśli lubicie zwiedzać, chodzić, biegać – będzie to bardzo duży plus. Kilka kroków dzieli obiekt od morza, wzdłuż którego możemy dojść chociażby do Parku Archeologicznego czy zamku. Wszystko to oczywiście zagospodarowanym teren, wzdłuż atrakcyjnej linii brzegowej. Oczywiście na sporą ilość piasku nie ma co się nastawiać, ale urokliwa zatoczka (zejście schodami w dół) znajduje się na wysokości hotelu Aloe.

Na przeciw hotelu znajduje mini market, który działa od rana do późnego wieczora. W wyższych cenach woda, natomiast piwo czy wino w porównywanych z „dużymi” marketami – nie przepłacamy.

Zobacz również:

Obok marketu znajduje się biuro podróży, w którym zostaniecie obsłużeni po polsku. Można kupić wycieczkę czy wynająć samochód!

Zobacz również:
Pokoje

Hotel jak na rozmiar swojego terenu posiada dość sporo pokoi. Wszystko za sprawą pawilonu znajdującego się po prawej stronie, który był dobudowany później i jest połączony z główną częścią hotelową. W związku z tym z standardem pokoi może być różnie, ale generalnie hotel systematycznie wszystkie je sprowadza do jednakowego wyglądu. Jest wystarczająca liczba miejsca, schludna łazienka. Sprawna klima – latem chłodzi, zimą można trochę podgrzać pokój. Spora liczba gniazdek.

Zobacz również:
Restauracja, bar

Obiekt na portalach bookingowych można kupić w ofercie ze śniadaniami. Biuro podróży Itaka oferuje możliwość pobytu w hotelu Veronica w opcji z dwoma posiłkami bądź All Inclusive soft. Mamy tu do dyspozycji zatem sporą restaurację oraz spory bar. Wszystko obok lobby. Będąc na opcji ze śniadaniami i obiadokolacjami, możemy oczywiście kupić jednorazowe wejście na lunch – również w formie bufetu. Jest to trochę tańsza opcja od możliwości zjedzenia obiadu w mieście.

Cena lunchu: 12 euro / dorośli, 6 euro / dzieci.

Wybór w czasie posiłków nie jest zbyt wielki – nam najbardziej po kilku dniach doskwierały śniadania. Należy jednak przy tym pamiętać, że hotel Veronica to obiekt o standardzie 3*. Sporym mankamentem jakość pieczywa, ale zawsze można liczyć tu na warzywa, jajka, fasolkę, owoc i deser.

Rozrywka, teren

Osoby, które spodziewają się tutaj resortowej rozrywki – sporego basenu i animacji – srogo się zawiodą. Basen jest niezwykle malutki, zmieści się przy nim zaledwie kilkanaście osób. Poza nim teren wokół hotelu zajmuje ogród, w którym rosną mandarynki i banany. Przestronne lobby to zdecydowanie zbyt mało, aby zaspokoić osoby nastawiające się na hotelowy wypoczynek w szczycie sezonu. Polecamy go zdecydowanie osobom nastawionym na aktywny wypoczynek!

Hotel Veronica - Paphos
Hotel Veronica - Paphos
Hotel Veronica - Paphos
Hotel Veronica - Paphos
Hotel Veronica - Paphos
Hotel Veronica - Paphos
Hotel Veronica - Paphos
Hotel Veronica - Paphos
Hotel Veronica - Paphos

Dodaj komentarz